Vi säljer ditt företag

När du bestämt dig för att sälja företaget. Kontakta oss, vid TACTIC Företagsförmedling, så att vi kan hjälpa dig i ditt livs kanske största och viktigaste affär. Vi hittar den bästa köparen!

Nedan kan du antingen välja att läsa mer eller tryck på play och se vår film.

Läs mer
Se alla objekt

Företag till salu

Se alla objekt

Företag köpes

Se alla objekt

Sålda företag

Håll dig uppdaterad med senaste nyheterna från företagsmarknaden via vårt nyhetsbrev

Köpa företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig att göra din livs affär och hitta det företag som du letar efter. Vi har ett stort kontaktnät över hela Sverige och hjälper dig med aktiv sökning.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Sälja företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig genom hela den, ibland komplicerade och utdragna, process, som det innebär att sälja ett företag eller en rörelse. Vi ser till att du får bra betalt.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Hitta våra kontor

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Ulf Edström
070 - 377 10 77
ulf@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Liselotte Lättman
070 - 99 69 111
liselotte@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Sten Wedin
070 - 540 12 62
sten@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Lars-Erik Wiik
070-621 12 44
lars-erik.wiik@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Mikael Krusemeng
070-216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Mikael Krusemeng
070-216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Mikael Dierks
0709-217 217
mikael.dierks@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Tom Nilsen
070-562 66 97
tom.nilsen@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Tom Nilsen
070-562 66 97
tom.nilsen@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Fredrik Hultgren
070-578 60 20
fredrik.hultgren@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Curt Carlsson
0704 - 18 80 51
curt.carlsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Gustav Edvardsson
070 - 812 05 81
gustav.edvardsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Gustav Edvardsson
070 - 812 05 81
gustav.edvardsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Hans Karlsson
0722-300 205
hans.karlsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Tony Culjak
0735-305 800
tony.culjak@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Hans Karlsson
0722-300 205
hans.karlsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontaktperson Leif Svensson
070-699 38 28
leif.svensson@tactic.se
Kontakta oss