Vill du få bättre betalt?

Vi ringer upp dig

Se alla objekt

Företag till salu

Se alla objekt

Företag köpes

Se alla objekt

Sålda företag

Köpa företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig att göra din livs affär och hitta det företag som du letar efter. Vi har ett stort kontaktnät över hela Sverige och hjälper dig med aktiv sökning.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Sälja företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig genom hela den, ibland komplicerade och utdragna, process, som det innebär att sälja ett företag eller en rörelse. Vi ser till att du får bra betalt.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Håll dig uppdaterad med senaste nyheterna från företagsmarknaden via vårt nyhetsbrev

Hitta våra kontor

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Fagerbacken 28, 831 46 Östersund

Kontaktperson Ulf Edström
070 - 377 10 77
ulf@tactic.se
Kontakta oss

Åkervägen 40, 860 35 Söråker

Kontaktperson Peter Magnusson
0730 - 32 32 12
peter.magnusson@tactic.se
Kontakta oss

Bodarna 6, 825 32 Iggesund

Kontaktperson Liselotte Lättman
070 - 99 69 111
liselotte@tactic.se
Kontakta oss

Tegelvägen 13, 806 28 Gävle

Kontaktperson Sten Wedin
070 - 540 12 62
sten@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas

Hornvägen 1, 746 50 Bålsta

Kontaktperson Mikael Krusemeng
070 - 216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss

Hornvägen 1, 746 50 Bålsta

Kontaktperson Mikael Krusemeng
070 - 216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss

Augustendalsvägen 19, 131 52 Nacka Strand

Kontaktperson Mikael Dierks
0709-217 217
mikael.dierks@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas

Ekliden 9, 573 39 Tranås

Kontaktperson Curt Carlsson
0704 - 18 80 51
curt.carlsson@tactic.se
Kontakta oss

Flöjelbergsgatan 20C, 431 37 Mölndal

Kontaktperson Marielle Ekholm
076 - 349 87 27
marielle.ekholm@tactic.se
Kontakta oss

Box 55072, 501 14 Borås

Kontaktperson Gustav Edvardsson
070 - 812 05 81
gustav.edvardsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas

Syskonhamnsgatan 9A, 302 45 Halmstad

Kontaktperson Jan Lindahl
0768 - 97 98 38
jan.lindahl@tactic.se
Kontakta oss

Syskonhamnsgatan 9A, 302 45 Halmstad

Kontaktperson Jan Lindahl
0768 - 97 98 38
jan.lindahl@tactic.se
Kontakta oss