Vi säljer ditt företag

När du bestämt dig för att sälja företaget. Kontakta oss, vid TACTIC Företagsförmedling, så att vi kan hjälpa dig i ditt livs kanske största och viktigaste affär. Vi hittar den bästa köparen!

Nedan kan du antingen välja att läsa mer eller tryck på play och se vår film.

Läs mer
Se alla objekt

Företag till salu

Se alla objekt

Företag köpes

Se alla objekt

Sålda företag

Håll dig uppdaterad med senaste nyheterna från företagsmarknaden via vårt nyhetsbrev

Köpa företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig att göra din livs affär och hitta det företag som du letar efter. Vi har ett stort kontaktnät över hela Sverige och hjälper dig med aktiv sökning.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Sälja företag

TACTIC Företagsförmedling hjälper dig genom hela den, ibland komplicerade och utdragna, process, som det innebär att sälja ett företag eller en rörelse. Vi ser till att du får bra betalt.

Läs mer och lämna intresseanmälan

Hitta våra kontor

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss

Fagerbacken 28, 831 46 Östersund

Kontaktperson Ulf Edström
070 - 377 10 77
ulf@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas

Bodarna 6, 825 32 Iggesund

Kontaktperson Liselotte Lättman
070 - 99 69 111
liselotte@tactic.se
Kontakta oss

Tegelvägen 13, 806 28 Gävle

Kontaktperson Sten Wedin
070 - 540 12 62
sten@tactic.se
Kontakta oss

Box 7, 796 31 Älvdalen

Kontaktperson Lars-Erik Wiik
070-621 12 44
lars-erik.wiik@tactic.se
Kontakta oss

Besöksadress: Bålsta Business Park, Håtunavägen 8, Bålsta
Postadress: Fristavägen 1, 746 96 Skokloster

Kontaktperson Mikael Krusemeng
070 - 216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss

Besöksadress: Bålsta Business Park, Håtunavägen 8, Bålsta
Postadress: Fristavägen 1, 746 96 Skokloster

Kontaktperson Mikael Krusemeng
070 - 216 64 90
mikael@tactic.se
Kontakta oss

Augustendalsvägen 19, 131 52 Nacka Strand

Kontaktperson Mikael Dierks
0709-217 217
mikael.dierks@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas

Blomgatan 9, 973 31 Luleå

Kontaktperson Sten-Ove Eriksson
070 - 541 04 05
sten-ove@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas

Ekliden 9, 573 39 Tranås

Kontaktperson Curt Carlsson
0704 - 18 80 51
curt.carlsson@tactic.se
Kontakta oss

Flöjelbergsgatan 20C, 431 37 Mölndal

Kontaktperson Marielle Ekholm
076 - 349 87 27
marielle.ekholm@tactic.se
Kontakta oss

Box 55072, 501 14 Borås

Kontaktperson Gustav Edvardsson
070 - 812 05 81
gustav.edvardsson@tactic.se
Kontakta oss
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas
Kontorsinfo saknas

Bäckaryd Västergård 5
340 13 Hamneda

Kontaktperson Hans Karlsson
0722-300 205
hans.karlsson@tactic.se
Kontakta oss